Ceník

Svatební

Celý den
15 000 Kč s DPH
Součástí balíčku je předsvatební schůzka, předsvatební focení novomanželů, samostatné focení svatby od přípravy nevěsty / ženicha až po večerní zábavu. Novomanželům pak následně předávám všechny povedené fotografie v dárkové kazetě s 20ks tištěných fotografíí, USB diskem se všemi fotografiemi a online galerii pro pohodlnější sdílení s rodinou a přáteli.
Pro večerní zábavu mám k dispozici vybavení fotokoutku s instaxem.

Rodinné

1-2h
1 500 Kč s DPH
Toužíte mít krásné fotografie se svým manželem, přítelem? Sami nebo i s dětmi?
Focení může probíhat v pohodlí Vašeho domova případně v přírodě. Jako výsledek dostanete všechny povedené fotografie v digitální podobě a na USB v dárkové kazetě spolu s 10ks vytištěnými fotografiemi.

Těhotenské

1-2h
1 700 Kč s DPH
Těhotenství je nádherné období každé ženy a zaslouží si být zvěčněno.
V ceně balíčku je půjčení těhotenských šatů (můžete mít i vlastní), všechny povedené fotografie v digitální podobě a na USB v dárkové kazetě spolu s 10ks vytištěnými fotografiemi.

Newborn

1h
1 500 Kč s DPH
Máte zájem o zvěčnění Vašeho potomka v jeho kráse a nevinnosti?
Z pohodlí Vašeho domova zhotovím fotografie Vašeho potomka. Je to pro vás praktičtější a pohodlnější, protože budete ve svém prostředí, které dobře znáte a cítíte se v něm dobře, takže i Vaše dítě bude klidnější.
Dostanete všechny povedené fotografie v digitální podobě a na USB v dárkové kazetě spolu s 10ks vytištěnými fotografiemi.